Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Maj 2021
P W Ś Cz P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
Automaty biletowe!
KiedyPrzyjedzie.pl
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa
Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, 21.09.2019 r.
Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu pod hasłem kampanii – „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”, reklamowanym sloganem „Chodź z Nami!” zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym pt „ Chodź z Nami!”, który odbędzie się 21 września 2019 roku. Zbiórka od 10:30 na terenie pętli „Tarpno”, start 11:00. Trasa prowadzi trasami rowerowymi oraz drogami o małym natężeniu ruchu. Dystans ok. 15 km. Zakończenie rajdu na plaży miejskiej MORiW, gdzie będzie ognisko wraz z poczęstunkiem. Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się pod nr tel. 564510447 w dniach od 11.09.2019 r. do 18.09.2019 r. w godzinach pracy urzędu. Liczba miejsc ograniczona. Na uczestników czekają niespodzianki. Udział w rajdzie jest bezpłatny.
Regulamin rajdu dostępny jest tutaj: kliknij! oraz w siedzibie organizatora jak i w czasie całego rajdu.

Rowerowa Stolica Polski - jednocześnie zachęcamy mieszkańców Grudziądza do przyłączenia się do zabawy, rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Miasto Grudziądz przystąpiło do rywalizacji w ramach akcji
o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, która trwa od 1 do 30 września br., a głównym Organizatorem jest Miasto Bydgoszcz. Zasady rywalizacji są proste - rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację mobilną ROWEROWA STOLICA POLSKI ze sklepów - Google Play (Android) oraz Apple Store (iOS), która rejestruje trasy i ich długości. Akcja motywuje mieszkańców do zdrowej sportowej rywalizacji i wspólnej zabawy propagującej aktywny tryb życia. Miasto, które wygra rywalizację otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. W przypadku wygranej trzy razy z rzędu, Puchar zostaje na stałe w posiadaniu danego miasta.
Oprócz Pucharu przewidziane są także nagrody. W klasyfikacji ogólnej dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek nagrody gwarantuje główny Organizator, natomiast osoby które wykręcą największą ilość kilometrów dla miasta Grudziądza otrzymają bony podarunkowe.
Zachęcamy wszystkich miłośników dwóch kółek, aby aktywnie włączyli się w kręcenie kilometrów dla naszego miasta.
Więcej informacji na stronie internetowej http://www.rowerowastolicapolski.pl.