Uprawnienia do przejazdów

Sprawdź pogodę!

Czy wiesz, że...

...klimatyzacja w pojazdach komunikacji miejskiej powinna działać, jeżeli temperatura otoczenia przekracza 25 stopni Celsjusza.
Działa ona poprawnie w pojazdach, jeżeli wszystkie okna są zamknięte. Pomimo włączonej klimatyzacji i w związku z częstym otwieraniem drzwi na przystankach, można odczuć spadek skuteczności jej działania.
Widzisz?! Nie bądź obojętny!
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej

IGKM
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

Kalendarz
Wrzesień 2020
P W Ś Cz P S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Administrator
KiedyPrzyjedzie.pl
Rozkłady jazdy (pdf)
Komunikacja tramwajowa

Komunikacja autobusowa

Komunikacja sezonowa

Ogłoszenie!


Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Więcej informacji - Kliknij!
Automaty biletowe!
GoPay - bilet przez Internet!
Kup bilet! - aplikacje mobilne!
Schemat sieci tramwajowej!
Al. 23 Stycznia
Rozkład w telefonie!
Wybierz swój OS telefonu i zainstaluj aplikację!
Skorzystaj online z wyszukiwarki połączeń!
Przewóz osób taksówkami
Witamy na stronie Organizatora Transportu Publicznego w Grudziądzu!

Kontakt:
56 45 10 447 - sekretariat wydziałowy
56 46 59 288 - punkt sprzedaży biletów ul. Chełmińska ALFA
56 69 68 466 - punkt sprzedaży biletów ul. Legionów
Info
Przebudowa ulicy Ikara, 07.05.2018 r.
Utrudnienia i zakłócenia w ruchuInformujemy, że od 7 maja 2018 roku rozpocznie się realizacja projektu pn. Budowa i przebudowa infrastruktury transportu publicznego wraz z zakupem taboru autobusowego. W związku z zamknięciem ulicy Ikara, wprowadzone zostaną trasy objazdowe. I tak:

- linie komunikacyjne nr 3 i 8 w kierunku centrum kursować będą ulicami: od ronda Skalskiego do ronda Sosabowskiego - ulicą Warszawską, Nauczycielską, Kustronia natomiast w kierunku ulicy Rydygiera kursować będą ulicami: Kustronia, Nauczycielską, od ronda Sosabowskiego do ronda Skalskiego ulicą Warszawską;

- linie komunikacyjne nr 11, 13 oraz 23 zarówno do i z centrum kursować będą ulicą: od ronda Skalskiego do ronda Sosabowskiego - ulicą Warszawską;

- linie komunikacyjne nr 17,18 oraz 21 w kierunku centrum kursować będą ulicami: od ronda Skalskiego - ulicą Polskich Skrzydeł, Kustronia, Nauczycielską - do ronda Sosabowskiego, natomiast w kierunku ulicy Rydygiera ulicami: od ronda Sosabowskiego - Nauczycielską, Kustronia, Polskich Skrzydeł do ronda Skalskiego;

- linia komunikacyjna N kursować będzie w kierunku Mniszka i Poniatowskiego ulicami: Warszawską, Polskich Skrzydeł, Kustronia, Nauczycielską.

Na wysokości bloku przy ulicy Kustronia 22 zlokalizowany zostanie przystanek o nazwie Kustronia (wraz ze słupkami w kierunku centrum i w kierunku ulicy Rydygiera, który obowiązywać będzie na czas przebudowy ulicy Ikara. Dodatkowy przystanek uruchomiony zostanie także w ulicy Warszawskiej (za rondem Skalskiego w kierunku ronda Sosabowskiego).

Nieczynne będą przystanki w ulicy Ikara: Ikara / Kościół i Ikara / Skarżyńskiego.Za utrudnienia przepraszamy wszystkich pasażerów.